Krajalnica holden

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w szlachetności i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość może zostać szybko wdrożony w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do działania w złym czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób wyników jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, jakie mogą zostać zamienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.