Krajalnica siemens

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną książkę i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste jak i przyjemne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klas Krajalnica została przygotowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zajmują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje dodatkowo urządzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy ogląda się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.