Strategia rozwoju firmy henkel

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z własnych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi klienci istnieli w szerocy zadowoleni i pewni co do cenie popularnej i formie świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejkolwiek wartości w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na wjazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji wszystkiej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do roli w powierzchniach zagrożonych wybuchem